• O2 ŠPORTOVÁ AKADÉMIA MATEJA TÓTHA V MATERSKEJ ŠKOLE

• O2 ŠPORTOVÁ AKADÉMIA MATEJA TÓTHA

V MATERSKEJ ŠKOLE

Aj naša materská škola sa stáva  súčasťou celonárodného programu olympijského víťaza Mateja Tótha.

V mesiaci február 2024 sa otvára v MŠ Záhumenice pre 5 ročné deti krúžok zameraný na všeobecný rozvoj pohybových zručností, pod vedením tréneriek Márie Koválovskej a Márie Škrovánkovej, ktoré prešli školením v O2 Športovej akadémii Mateja Tótha.

Vďaka prepracovanej metodike Akadémie sa zapojené deti zlepšujú po športovej, zdravotnej aj mentálnej stránke, a to všetko zábavným spôsobom plným hier a súťaží. Trénerky budú deti viesť k aktívnemu a pravidelnému pohybu s cieľom podporiť zdravý vývoj a aktívny životný štýl u najmladších. Krúžok bude ponúkať rad zábavných a vzdelávacích aktivít, ktoré posilnia deti v rôznych oblastiach.

Vďaka všeobecnej pohybovej príprave, majú deti v Akadémii možnosť sa neskôr venovať akémukoľvek športu a budú naň dobre pripravené.

Možno aj niektoré z našich detí sa raz stane olympijským víťazom, dnes im vďaka programu Akadémie dávame túto šancu.

• Vážení rodičia, z dôvodu vysokej chorobnosti detí v našej materskej škole rozhodol riaditeľ školy o prerušení prevádzky celej materskej školy od 6.2.2024 do 9.2.2024.

Materská škola bude znova otvorená v pondelok 12.2.2024.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pevné zdravie.